Stavajme.sk
Akciové ponuky
Ing. Lubomír Hašo
MontREAL L+H
Trnavská cesta 80
821 02 Bratislava
 
Profil
Váš projekt je Vaša individuálna predstava, treba
k nemu aj individuálne pristupovať. Či už ide
o stavbu domu, základov, rekonštrukciu strechy
alebo bytu.

Zakladanie stavby – Výstavba rodinných domov
 

Vznik

Vznik siaha do roku 2006, kedy sme začali pôsobiť v realitnej činnosti. Postupne sme začali aj s investičnou výstavbou samostatne stojacich rodinných domov, hrubých stavieb, betónových plotov a základov, rekonštrukciou bytov.

Individuálny prístup

Najdôležitejšia je pre nás presnosť, kvalita, individuálny prístup k zákazníkovi. Hovorí sa nás kvalita a spokojnosť zákazníkov a referencie.

Riadenie

Realizáciu prác sa snažíme riadiť projektovo. Pri takomto spôsobe riadenia je veľmi dôležité vedieť vstupy, náklady, rozpočet, možné prínosy či už kvalitatívne alebo kvantitatívne, analýza a technické zadanie, zhodnotenie rizík a príležitostí, samotná realizácia a odovzdanie v očakávanej kvalite s akceptáciou od zákazníka.

Súčasnosť

V súčasnosti sa zaoberáme stavebnými prácami v kombinácii s realitnou činnosťou, vyhľadávaním investičných príležitostí pre klientov a menšími projektmi.

Stavebný program

Pre klientov ponúkame tzv. „stavebný program“ Tento zahŕňa kompletné poskytnutie služby pre klienta, ktorý plánuje postaviť nový dom alebo stavbu. Službu poskytujeme pre fyzické ako aj právnické osoby a zahŕňa kompletné služby – vyhľadanie a prevod pozemku do vlastníctva, vypracovanie zmlúv, sprostredkovanie hypotekárneho úveru, výber vhodného projektu stavby, vybavenie stavebného povolenia, samotnú výstavbu až po kolaudáciu a odovzdanie stavby.